LipiForma Bergamia
Opis suplementu
Suplement diety LipiForma Bergamia od AUROVITAS PHARMA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w postaci kapsułki. Składniki aktywne: Czosnek pospolity (Allium sativum L.), koenzym Q10, Monakolina K (z fermentowanego czerwonego ryżu) oraz 1 inny. Kategorie: zdrowie serca, cholesterol, koenzym Q10. Produkt figuruje w rejestrze powiadomień GIS.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
LipiForma Bergamia - Informacje o suplemencie
LipiForma Bergamia to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Aurovitas Pharma Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Produkt dostępny jest w formie: Kapsułki.
W składzie suplementu znajdziesz: Czosnek pospolity (Allium sativum L.), koenzym Q10, Monakolina K (z fermentowanego czerwonego ryżu), Pomarańcza bergamota (Citrus bergamia (Risso) Risso & Poit.) . Informacje o produkcie znajdziesz w opisie powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pozwala porównać opinie i odnieść je do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatni automatyczny import:
Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.
Najczęstsze pytania
- Co zawiera LipiForma Bergamia?
- Skład LipiForma Bergamia obejmuje: Czosnek pospolity (Allium sativum L.), koenzym Q10, Monakolina K (z fermentowanego czerwonego ryżu), Pomarańcza bergamota (Citrus bergamia (Risso) Risso & Poit.).
- Kto produkuje LipiForma Bergamia?
- Podmiotem odpowiedzialnym za LipiForma Bergamia jest AUROVITAS PHARMA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest LipiForma Bergamia?
- LipiForma Bergamia występuje w postaci: kapsułki.
- Czy LipiForma Bergamia to lek?
- Nie. LipiForma Bergamia jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.