Liposomal GABA with L-Theanine
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
Liposomal GABA with L-Theanine widnieje w katalogu suplementów diety. Podmiot zgłaszający: NUTRINATIONAL sp. z o.o. Postać według zgłoszenia: płyn. Składniki aktywne: fosfatydylocholina, GABA (kwas gamma-aminomasłowy), teanina. Zgłoszenie do GIS nastąpiło w 2024 roku. Przypisane kategorie: mózg, relaksacja, koncentracja.
Składniki aktywne
Kategorie
Najczęstsze pytania
Co zawiera Liposomal GABA with L-Theanine?
Skład Liposomal GABA with L-Theanine obejmuje: fosfatydylocholina, GABA (kwas gamma-aminomasłowy), teanina.
Kto zgłosił produkt Liposomal GABA with L-Theanine do rejestru GIS?
W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt Liposomal GABA with L-Theanine widnieje NUTRINATIONAL sp. z o.o.
W jakiej postaci dostępny jest Liposomal GABA with L-Theanine?
Liposomal GABA with L-Theanine występuje w postaci: płyn.
Czy Liposomal GABA with L-Theanine to lek?
Nie. Liposomal GABA with L-Theanine jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.