LIŚĆ MORWY
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
LIŚĆ MORWY to suplement diety. Forma: herbatki. Składnik aktywny: LIŚĆ MORWY. Podmiot zgłaszający do GIS: Zakład Zielarski "KAWON-HURT" Nowak sp.j. Rok zgłoszenia do GIS: 2018. Kategoria: detoksykacja.
Składniki aktywne
Kategorie
Najczęstsze pytania
Co zawiera LIŚĆ MORWY?
Skład LIŚĆ MORWY obejmuje: LIŚĆ MORWY.
Kto zgłosił produkt LIŚĆ MORWY do rejestru GIS?
W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt LIŚĆ MORWY widnieje Zakład Zielarski "KAWON-HURT" Nowak sp.j.
W jakiej postaci dostępny jest LIŚĆ MORWY?
LIŚĆ MORWY występuje w postaci: herbatki.
Czy LIŚĆ MORWY to lek?
Nie. LIŚĆ MORWY jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.