Litorsal Zdrovit Multiwitamina
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
Litorsal Zdrovit Multiwitamina widnieje w katalogu suplementów diety. Podmiot zgłaszający: NATUR PRODUKT PHARMA sp. z o.o. Postać według zgłoszenia: tabletki. Składniki aktywne: Biotyna, chlorek, ginsenozydy oraz 13 inne. Zgłoszenie do GIS nastąpiło w 2023 roku. Przypisane kategorie: witaminy, energia, adaptogeny.
Składniki aktywne
- Biotyna
- Chlorek
- Ginsenozydy
- Glukoza
- Kwas pantotenowy
- Magnez
- Niacyna
- Potas
- Ryboflawina (Witamina B2)
- Sód
- Tiamina (Witamina B1)
- Witamina B12
- Witamina B6
- Witamina C
- Witamina E
- Żeń-szeń (Panax ginseng C.A. Mey.)
Kategorie
Najczęstsze pytania
Co zawiera Litorsal Zdrovit Multiwitamina?
Skład Litorsal Zdrovit Multiwitamina obejmuje: Biotyna, chlorek, ginsenozydy, glukoza, Kwas pantotenowy, Magnez, Niacyna, Potas, Ryboflawina (Witamina B2), Sód, Tiamina (Witamina B1), Witamina B12 i inne składniki.
Kto zgłosił produkt Litorsal Zdrovit Multiwitamina do rejestru GIS?
W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt Litorsal Zdrovit Multiwitamina widnieje NATUR PRODUKT PHARMA sp. z o.o.
W jakiej postaci dostępny jest Litorsal Zdrovit Multiwitamina?
Litorsal Zdrovit Multiwitamina występuje w postaci: tabletki.
Czy Litorsal Zdrovit Multiwitamina to lek?
Nie. Litorsal Zdrovit Multiwitamina jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.