Liver Nutrients
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
Liver Nutrients to suplement diety zgłoszony do GIS. Składniki aktywne: betaina, kwas alfa liponowy, N-acetylocysteina oraz 2 inne. Zgłoszona forma: kapsułki. Firma zgłaszająca: OLIVIT sp. z o.o. Kategorie w katalogu: detoksykacja, wątroba. Rok zgłoszenia do GIS: 2022.
Składniki aktywne
- Betaina
- Kwas alfa liponowy
- N-acetylocysteina
- Ostropest plamisty (Silybum marianum (L.) Gaertn.)
- Tauryna
Kategorie
Najczęstsze pytania
Co zawiera Liver Nutrients?
Skład Liver Nutrients obejmuje: betaina, kwas alfa liponowy, N-acetylocysteina, Ostropest plamisty (Silybum marianum (L.) Gaertn.), tauryna.
Kto zgłosił produkt Liver Nutrients do rejestru GIS?
W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt Liver Nutrients widnieje OLIVIT sp. z o.o.
W jakiej postaci dostępny jest Liver Nutrients?
Liver Nutrients występuje w postaci: kapsułki.
Czy Liver Nutrients to lek?
Nie. Liver Nutrients jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.