opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

Maca 500

SIMPLYBEST Katarzyna Cieślińska
19.11.2025
21 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Maca 500 (SIMPLYBEST Katarzyna Cieślińska) to suplement diety w formie KAPSUŁKA. Składnik aktywny: Maca 500. Produkt należy do kategorii energia i figuruje w rejestrze GIS od 2013 roku. Pełny skład i zalecaną porcję podaje etykieta producenta.

Informacje podstawowe

Podmiot zgłaszający SIMPLYBEST Katarzyna Cieślińska
Forma KAPSUŁKA
Rok zgłoszenia 2013
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Weryfikacja pominięta

Zastosowanie

Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.

Składniki aktywne

Maca 500

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Opinie są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu przez osoby piszące opinie. Zapisujemy adres IP, by ograniczać nadużycia. Nie podawaj danych o zdrowiu swoim ani innych osób.

Twoja ocena

Maca 500 - Informacje o suplemencie

Maca 500 to suplement diety, zgłoszony do GIS przez SIMPLYBEST Katarzyna Cieślińska. Produkt dostępny jest w formie: KAPSUŁKA.

W składzie suplementu znajdziesz: Maca 500 . Informacje o produkcie znajdziesz w opisie powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pozwala porównać opinie i odnieść je do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatni automatyczny import:

Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.

Najczęstsze pytania

Co zawiera Maca 500?
Skład Maca 500 obejmuje: Maca 500.
Kto produkuje Maca 500?
Podmiotem odpowiedzialnym za Maca 500 jest SIMPLYBEST Katarzyna Cieślińska.
W jakiej postaci dostępny jest Maca 500?
Maca 500 występuje w postaci: KAPSUŁKA.
Czy Maca 500 to lek?
Nie. Maca 500 jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.