Mada Probiotic
Opis suplementu
Suplement diety Mada Probiotic w formie krople od GLOBAL PHARMA CM SPÓŁKA AKCYJNA. Składnik aktywny: Lactobacillus rhamnosus. Należy do kategorii probiotyki. Zgłoszenie do GIS z 2021 roku nie jest oceną bezpieczeństwa ani skuteczności produktu.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
Mada Probiotic - Informacje o suplemencie
Mada Probiotic to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Global Pharma Cm spółka akcyjna. Produkt dostępny jest w formie: Krople.
W składzie suplementu znajdziesz: Lactobacillus rhamnosus . Informacje o produkcie znajdziesz w opisie powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pozwala porównać opinie i odnieść je do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatni automatyczny import:
Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Mada Probiotic?
- Skład Mada Probiotic obejmuje: Lactobacillus rhamnosus.
- Kto produkuje Mada Probiotic?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Mada Probiotic jest GLOBAL PHARMA CM SPÓŁKA AKCYJNA.
- W jakiej postaci dostępny jest Mada Probiotic?
- Mada Probiotic występuje w postaci: krople.
- Czy Mada Probiotic to lek?
- Nie. Mada Probiotic jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.