opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

Magne -B6 Active

Sanofi-Aventis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
18.11.2025
45 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Szukasz suplementu z kategorii nieznana? Magne -B6 Active od SANOFI-AVENTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ma postać: granulki w saszetce. Składnik aktywny: Magne -B6 Active. Produkt zgłoszony do GIS w 2015 roku, kategorie: nieznana.

Informacje podstawowe

Podmiot zgłaszający Sanofi-Aventis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Forma Granulki w saszetce
Rok zgłoszenia 2015
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Weryfikacja pominięta

Zastosowanie

Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.

Składniki aktywne

Magne -B6 Active

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Opinie są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu przez osoby piszące opinie. Zapisujemy adres IP, by ograniczać nadużycia. Nie podawaj danych o zdrowiu swoim ani innych osób.

Twoja ocena

Magne -B6 Active - Informacje o suplemencie

Magne -B6 Active to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Sanofi-Aventis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Produkt dostępny jest w formie: Granulki w saszetce.

W składzie suplementu znajdziesz: Magne -B6 Active . Informacje o produkcie znajdziesz w opisie powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pozwala porównać opinie i odnieść je do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatni automatyczny import:

Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.

Najczęstsze pytania

Co zawiera Magne -B6 Active?
Skład Magne -B6 Active obejmuje: Magne -B6 Active.
Kto produkuje Magne -B6 Active?
Podmiotem odpowiedzialnym za Magne -B6 Active jest SANOFI-AVENTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest Magne -B6 Active?
Magne -B6 Active występuje w postaci: granulki w saszetce.
Czy Magne -B6 Active to lek?
Nie. Magne -B6 Active jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.