Serwis edukacyjny i informacyjny o suplementach diety. Nie udziela porad medycznych. Nie jest stroną rządową ani GIS. Zasady serwisu

Suplement diety Powiadomienie GIS · 2013

Magnez skurcz

Oceń

WAŻNE

Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.

Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.

Opis suplementu

Magnez skurcz to suplement diety producenta "POLSKI LEK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w formie Tabletki do połykania. Składnik aktywny: Magnez skurcz. Kategorie: nieznana. Powiadomienie do GIS z 2013 roku.

Kategorie

Oceny i opinie

Opinie służą wymianie doświadczeń i dyskusji użytkowników. Nie są poradą ani rekomendacją serwisu.

Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.

Brak ocen i opinii o tym produkcie. Możesz dodać pierwszą.

Dodaj swoją ocenę

Opinie są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu przez osoby piszące opinie. Zapisujemy adres IP, by ograniczać nadużycia. Nie podawaj danych o zdrowiu swoim ani innych osób.

Twoja ocena

Najczęstsze pytania

Co zawiera Magnez skurcz?

Skład Magnez skurcz obejmuje: Magnez skurcz.

Kto produkuje Magnez skurcz?

Podmiotem odpowiedzialnym za Magnez skurcz jest "POLSKI LEK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

W jakiej postaci dostępny jest Magnez skurcz?

Magnez skurcz występuje w postaci: Tabletki do połykania.

Czy Magnez skurcz to lek?

Nie. Magnez skurcz jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.