Mass Core, Vanilla
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
Suplement diety Mass Core, Vanilla jest ujęty w katalogu. Firma zgłaszająca do GIS: OLIVIT sp. z o.o. Forma podana w zgłoszeniu: proszek. Składniki aktywne: Białko, Biotyna, Kwas foliowy oraz 8 inne. Kategorie katalogowe: witaminy, nieznana.
Składniki aktywne
- Białko
- Biotyna
- Kwas foliowy
- Kwas pantotenowy
- Niacyna (B3)
- Ryboflawina (B2)
- Tiamina B1
- Witamina B12
- Witamina B6
- Witamina C
- Witamina E
Kategorie
Najczęstsze pytania
Co zawiera Mass Core, Vanilla?
Skład Mass Core, Vanilla obejmuje: Białko, Biotyna, Kwas foliowy, Kwas pantotenowy, Niacyna (B3), Ryboflawina (B2), Tiamina B1, Witamina B12, Witamina B6, Witamina C, Witamina E.
Kto zgłosił produkt Mass Core, Vanilla do rejestru GIS?
W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt Mass Core, Vanilla widnieje OLIVIT sp. z o.o.
W jakiej postaci dostępny jest Mass Core, Vanilla?
Mass Core, Vanilla występuje w postaci: proszek.
Czy Mass Core, Vanilla to lek?
Nie. Mass Core, Vanilla jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.