MASS GAINER POWDER STRAWBERRY
Opis suplementu
Szukasz skutecznego suplementu w kategorii białko? MASS GAINER POWDER STRAWBERRY od SPORTS SUPPLEMENTS LTD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W POLSCE to proszek, która zawiera składniki aktywne: Białko, glutamina, leucyna oraz 1 inne składniki Zarejestrowany produkt (2021) należący do kategorii: białko, aminokwasy, wytrzymałość.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
MASS GAINER POWDER STRAWBERRY - Informacje o suplemencie
MASS GAINER POWDER STRAWBERRY to suplement diety produkowany przez Sports Supplements Ltd Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Oddział W Polsce. Produkt dostępny jest w formie: Proszek.
W składzie suplementu znajdziesz: Białko, glutamina, leucyna, Owies zwyczajny (Avena sativa L.) . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera MASS GAINER POWDER STRAWBERRY?
- Skład MASS GAINER POWDER STRAWBERRY obejmuje: Białko, glutamina, leucyna, Owies zwyczajny (Avena sativa L.).
- Kto produkuje MASS GAINER POWDER STRAWBERRY?
- Podmiotem odpowiedzialnym za MASS GAINER POWDER STRAWBERRY jest SPORTS SUPPLEMENTS LTD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W POLSCE.
- W jakiej postaci dostępny jest MASS GAINER POWDER STRAWBERRY?
- MASS GAINER POWDER STRAWBERRY występuje w postaci: proszek.
- Czy MASS GAINER POWDER STRAWBERRY to lek?
- Nie. MASS GAINER POWDER STRAWBERRY jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.