opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

MedsoFlor LGG 60

Medso Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
19.11.2025
26 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Szukasz skutecznego suplementu w kategorii probiotyki? MedsoFlor LGG 60 od MEDSO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ to tabletki, która zawiera składniki aktywne: Inulina, Lactobacillus rhamnosus Zarejestrowany produkt (2023) należący do kategorii: probiotyki, prebiotyki.

Informacje podstawowe

Producent Medso Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Forma Tabletki
Rok rejestracji 2023
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zgłoszony do GIS

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

MedsoFlor LGG 60 - Informacje o suplemencie

MedsoFlor LGG 60 to suplement diety produkowany przez Medso Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Produkt dostępny jest w formie: Tabletki.

W składzie suplementu znajdziesz: Inulina, Lactobacillus rhamnosus . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera MedsoFlor LGG 60?
Skład MedsoFlor LGG 60 obejmuje: Inulina, Lactobacillus rhamnosus.
Kto produkuje MedsoFlor LGG 60?
Podmiotem odpowiedzialnym za MedsoFlor LGG 60 jest MEDSO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest MedsoFlor LGG 60?
MedsoFlor LGG 60 występuje w postaci: tabletki.
Czy MedsoFlor LGG 60 to lek?
Nie. MedsoFlor LGG 60 jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.