opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

Mer'cel Total

Firma Handlowa "grupa Madson" Cindy Głąbicka
19.11.2025
63 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Suplement diety Mer'cel Total w formie tabletki od FIRMA HANDLOWA "GRUPA MADSON" CINDY GŁĄBICKA. Składniki aktywne: Biotyna, Cynk, cysteina oraz 12 inne. Należy do kategorii witaminy. Zgłoszenie do GIS z 2023 roku nie jest oceną bezpieczeństwa ani skuteczności produktu.

Informacje podstawowe

Podmiot zgłaszający Firma Handlowa "grupa Madson" Cindy Głąbicka
Forma Tabletki
Rok rejestracji 2023
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zgłoszony do GIS

Zastosowanie

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

Mer'cel Total - Informacje o suplemencie

Mer'cel Total to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Firma Handlowa "grupa Madson" Cindy Głąbicka. Produkt dostępny jest w formie: Tabletki.

W składzie suplementu znajdziesz: Biotyna, Cynk, cysteina, Kwas foliowy, Kwas pantotenowy oraz 10 inne składniki. Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Mer'cel Total?
Skład Mer'cel Total obejmuje: Biotyna, Cynk, cysteina, Kwas foliowy, Kwas pantotenowy, metionina, Niacyna, Ryboflawina (Witamina B2), Tiamina (Witamina B1), Witamina A, Witamina B12, Witamina B6 i inne składniki.
Kto produkuje Mer'cel Total?
Podmiotem odpowiedzialnym za Mer'cel Total jest FIRMA HANDLOWA "GRUPA MADSON" CINDY GŁĄBICKA.
W jakiej postaci dostępny jest Mer'cel Total?
Mer'cel Total występuje w postaci: tabletki.
Czy Mer'cel Total to lek?
Nie. Mer'cel Total jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.