opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

MULTIVITAL COMPLEX

Domowa Apteczka Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
19.11.2025
63 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Suplement diety MULTIVITAL COMPLEX firmy DOMOWA APTECZKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Forma: tabletki. Składniki aktywne: Biotyna, Chrom, Cynk oraz 17 inne. Kategorie: witaminy, zdrowie oczu. Zgłoszony do GIS w 2023 roku.

Informacje podstawowe

Podmiot zgłaszający Domowa Apteczka Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
Forma Tabletki
Rok rejestracji 2023
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zgłoszony do GIS

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

MULTIVITAL COMPLEX - Informacje o suplemencie

MULTIVITAL COMPLEX to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Domowa Apteczka Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa. Produkt dostępny jest w formie: Tabletki.

W składzie suplementu znajdziesz: Biotyna, Chrom, Cynk, Jod, Kwas foliowy oraz 15 inne składniki. Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera MULTIVITAL COMPLEX?
Skład MULTIVITAL COMPLEX obejmuje: Biotyna, Chrom, Cynk, Jod, Kwas foliowy, Kwas pantotenowy, luteina, Mangan, Miedź, Molibden, Niacyna, Ryboflawina (Witamina B2) i inne składniki.
Kto produkuje MULTIVITAL COMPLEX?
Podmiotem odpowiedzialnym za MULTIVITAL COMPLEX jest DOMOWA APTECZKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA.
W jakiej postaci dostępny jest MULTIVITAL COMPLEX?
MULTIVITAL COMPLEX występuje w postaci: tabletki.
Czy MULTIVITAL COMPLEX to lek?
Nie. MULTIVITAL COMPLEX jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.