NA ODCHUDZANIE SHAPEVIT
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
NA ODCHUDZANIE SHAPEVIT to suplement diety. Podmiot zgłaszający do GIS: UNS-SUPPLEMENTS sp. z o.o. Postać produktu: kapsułki. Składniki aktywne: Chrom, Citrus aurantium L. (Pomarańcza gorzka), Coleus forskohlii (Poir.) Briq (Pokrzywka) oraz 3 inne. Zgłoszenie do GIS pochodzi z 2024 roku. Kategorie w katalogu: odchudzanie, metabolizm, regulacja cortisolu.
Składniki aktywne
- Chrom
- Citrus aurantium L. (Pomarańcza gorzka)
- Coleus forskohlii (Poir.) Briq (Pokrzywka)
- Garcinia cambogia Desr.
- Gymnema sylvestre (Gurmar)
- Piper nigrum L. (Pieprz czarny)
Kategorie
Najczęstsze pytania
Co zawiera NA ODCHUDZANIE SHAPEVIT?
Skład NA ODCHUDZANIE SHAPEVIT obejmuje: Chrom, Citrus aurantium L. (Pomarańcza gorzka), Coleus forskohlii (Poir.) Briq (Pokrzywka), Garcinia cambogia Desr., Gymnema sylvestre (Gurmar), Piper nigrum L. (Pieprz czarny).
Kto zgłosił produkt NA ODCHUDZANIE SHAPEVIT do rejestru GIS?
W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt NA ODCHUDZANIE SHAPEVIT widnieje UNS-SUPPLEMENTS sp. z o.o.
W jakiej postaci dostępny jest NA ODCHUDZANIE SHAPEVIT?
NA ODCHUDZANIE SHAPEVIT występuje w postaci: kapsułki.
Czy NA ODCHUDZANIE SHAPEVIT to lek?
Nie. NA ODCHUDZANIE SHAPEVIT jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.