NL - CORTAGEN CORTA - TETRAPEPTYD
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
NL - CORTAGEN CORTA - TETRAPEPTYD to suplement diety zgłoszony do GIS. Składniki aktywne: CORTA – TETRAPEPTYD, Karnityna (L-karnityna), Witamina C. Zgłoszona forma: kapsułki. Firma zgłaszająca: SYNTHAGEN PHARMACEUTICAL s.r.o. Kategorie w katalogu: energia, witaminy. Rok zgłoszenia do GIS: 2023.
Składniki aktywne
- CORTA – TETRAPEPTYD
- Karnityna (L-karnityna)
- Witamina C
Najczęstsze pytania
Co zawiera NL - CORTAGEN CORTA - TETRAPEPTYD?
Skład NL - CORTAGEN CORTA - TETRAPEPTYD obejmuje: CORTA – TETRAPEPTYD, Karnityna (L-karnityna), Witamina C.
Kto zgłosił produkt NL - CORTAGEN CORTA - TETRAPEPTYD do rejestru GIS?
W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt NL - CORTAGEN CORTA - TETRAPEPTYD widnieje SYNTHAGEN PHARMACEUTICAL s.r.o.
W jakiej postaci dostępny jest NL - CORTAGEN CORTA - TETRAPEPTYD?
NL - CORTAGEN CORTA - TETRAPEPTYD występuje w postaci: kapsułki.
Czy NL - CORTAGEN CORTA - TETRAPEPTYD to lek?
Nie. NL - CORTAGEN CORTA - TETRAPEPTYD jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.