Serwis edukacyjny i informacyjny o suplementach diety. Nie udziela porad medycznych. Nie jest stroną rządową ani GIS. Zasady serwisu

Suplement diety Powiadomienie GIS · 2010

Nordic Light Kryll & Olej z ryb

Oceń

WAŻNE

Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.

Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.

Opis suplementu

Szukasz danych o suplemencie Nordic Light Kryll & Olej z ryb? Główna kategoria: omega-3. Postać: kapsułki. Składnik aktywny: Nordic Light Kryll & Olej z ryb. Zgłoszenia do GIS dokonała firma Kapturski Konrad Emil. Rok zgłoszenia do GIS: 2010.

Składniki aktywne

Kategorie

Oceny i opinie

Opinie służą wymianie doświadczeń i dyskusji użytkowników. Nie są poradą ani rekomendacją serwisu.

Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.

Brak ocen i opinii o tym produkcie. Możesz dodać pierwszą.

Dodaj swoją ocenę

Opinie są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu przez osoby piszące opinie. Zapisujemy adres IP, by ograniczać nadużycia. Nie podawaj danych o zdrowiu swoim ani innych osób.

Twoja ocena

Najczęstsze pytania

Co zawiera Nordic Light Kryll & Olej z ryb?

Skład Nordic Light Kryll & Olej z ryb obejmuje: Nordic Light Kryll & Olej z ryb.

Kto zgłosił produkt Nordic Light Kryll & Olej z ryb do rejestru GIS?

W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt Nordic Light Kryll & Olej z ryb widnieje Kapturski Konrad Emil.

W jakiej postaci dostępny jest Nordic Light Kryll & Olej z ryb?

Nordic Light Kryll & Olej z ryb występuje w postaci: kapsułki.

Czy Nordic Light Kryll & Olej z ryb to lek?

Nie. Nordic Light Kryll & Olej z ryb jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.