NOW Enzymy roślinne.
Opis suplementu
Suplement diety NOW Enzymy roślinne. od WIESIOŁEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w postaci kapsułki - składniki aktywne: Aktinidia chińska (Actinidia chinensis), Ananas jadalny (Ananas comosus (L.) Merr.), Cynodon palczasty (Cynodon dactylon (L.) PERS.) oraz 7 inne składniki Zarejestrowany produkt w kategorii trawienie, detoksykacja, który wspiera Twoje zdrowie i samopoczucie. Idealny wybór dla osób dbających o trawienie.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
NOW Enzymy roślinne. - Informacje o suplemencie
NOW Enzymy roślinne. to suplement diety produkowany przez Wiesiołek Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa. Produkt dostępny jest w formie: Kapsułki.
W składzie suplementu znajdziesz: Aktinidia chińska (Actinidia chinensis), Ananas jadalny (Ananas comosus (L.) Merr.), Cynodon palczasty (Cynodon dactylon (L.) PERS.), Figowiec pospolity (Ficus carica L.), Jęczmień zwyczajny (Hordeum vulgare L.) oraz 5 inne składniki. Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera NOW Enzymy roślinne.?
- Skład NOW Enzymy roślinne. obejmuje: Aktinidia chińska (Actinidia chinensis), Ananas jadalny (Ananas comosus (L.) Merr.), Cynodon palczasty (Cynodon dactylon (L.) PERS.), Figowiec pospolity (Ficus carica L.), Jęczmień zwyczajny (Hordeum vulgare L.), laktaza, Melonowiec właściwy (Carica papaya L.), Ogórek melon (Cucumis melo L.), Owies zwyczajny (Avena sativa L.), Wawrzyn szlachetny (Laurus nobilis L.).
- Kto produkuje NOW Enzymy roślinne.?
- Podmiotem odpowiedzialnym za NOW Enzymy roślinne. jest WIESIOŁEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA.
- W jakiej postaci dostępny jest NOW Enzymy roślinne.?
- NOW Enzymy roślinne. występuje w postaci: kapsułki.
- Czy NOW Enzymy roślinne. to lek?
- Nie. NOW Enzymy roślinne. jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.