Nutrafine Lactoferrin LFS 95 Forte 60 kapsułek
Opis suplementu
Szukasz suplementu z kategorii odporność? Nutrafine Lactoferrin LFS 95 Forte 60 kapsułek od K2 Krystian Krużel ma postać: kapsułki. Składnik aktywny: laktoferyna. Produkt zgłoszony do GIS w 2025 roku, kategorie: odporność.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
Nutrafine Lactoferrin LFS 95 Forte 60 kapsułek - Informacje o suplemencie
Nutrafine Lactoferrin LFS 95 Forte 60 kapsułek to suplement diety, zgłoszony do GIS przez K2 Krystian Krużel. Produkt dostępny jest w formie: Kapsułki.
W składzie suplementu znajdziesz: laktoferyna . Informacje o produkcie znajdziesz w opisie powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pozwala porównać opinie i odnieść je do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatni automatyczny import:
Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Nutrafine Lactoferrin LFS 95 Forte 60 kapsułek?
- Skład Nutrafine Lactoferrin LFS 95 Forte 60 kapsułek obejmuje: laktoferyna.
- Kto produkuje Nutrafine Lactoferrin LFS 95 Forte 60 kapsułek?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Nutrafine Lactoferrin LFS 95 Forte 60 kapsułek jest K2 Krystian Krużel.
- W jakiej postaci dostępny jest Nutrafine Lactoferrin LFS 95 Forte 60 kapsułek?
- Nutrafine Lactoferrin LFS 95 Forte 60 kapsułek występuje w postaci: kapsułki.
- Czy Nutrafine Lactoferrin LFS 95 Forte 60 kapsułek to lek?
- Nie. Nutrafine Lactoferrin LFS 95 Forte 60 kapsułek jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.