Nutravita Liver Complex
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
Nutravita Liver Complex to suplement diety. Podmiot zgłaszający do GIS: GLOBAL INVEST sp. z o.o. Postać produktu: kapsułki. Składniki aktywne: Burak zwyczajny (Beta vulgaris L.), Cholina, Czosnek pospolity (Allium sativum L.) oraz 13 inne. Zgłoszenie do GIS pochodzi z 2021 roku. Kategorie w katalogu: detoksykacja, odporność, witaminy.
Składniki aktywne
- Burak zwyczajny (Beta vulgaris L.)
- Cholina
- Czosnek pospolity (Allium sativum L.)
- Glutamina
- Herbata chińska (Camellia sinensis (L.) Kuntze)
- Imbir lekarski (Zingiber officinale)
- Inozytol
- Jagoda Acai (Euterpe oleracea)
- Karczoch zwyczajny (Cynara scolymus L.)
- Karnityna (L-karnityna)
- Kwas foliowy
- Mniszek pospolity (Taraxacum campylodes G.E.Haglund)
- Ostryż długi (Curcuma longa L.)
- Tiamina (Witamina B1)
- Witamina C
- Witamina D
Kategorie
Najczęstsze pytania
Co zawiera Nutravita Liver Complex?
Skład Nutravita Liver Complex obejmuje: Burak zwyczajny (Beta vulgaris L.), Cholina, Czosnek pospolity (Allium sativum L.), glutamina, Herbata chińska (Camellia sinensis (L.) Kuntze), Imbir lekarski (Zingiber officinale), Inozytol, jagoda Acai (Euterpe oleracea), Karczoch zwyczajny (Cynara scolymus L.), Karnityna (L-karnityna), Kwas foliowy, Mniszek pospolity (Taraxacum campylodes G.E.Haglund) i inne składniki.
Kto zgłosił produkt Nutravita Liver Complex do rejestru GIS?
W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt Nutravita Liver Complex widnieje GLOBAL INVEST sp. z o.o.
W jakiej postaci dostępny jest Nutravita Liver Complex?
Nutravita Liver Complex występuje w postaci: kapsułki.
Czy Nutravita Liver Complex to lek?
Nie. Nutravita Liver Complex jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.