opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

Oceans 3, Beyond Omega-3

Olivit Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
19.11.2025
33 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Szukasz skutecznego suplementu w kategorii omega-3? Oceans 3, Beyond Omega-3 od OLIVIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ to kapsułki, która zawiera składnik aktywny: Oceans 3, Beyond Omega-3 Zarejestrowany produkt (2017) należący do kategorii: omega-3.

Informacje podstawowe

Producent Olivit Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Forma Kapsułki
Rok rejestracji 2017
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zgłoszony do GIS

Zastosowanie

Składniki aktywne

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

Oceans 3, Beyond Omega-3 - Informacje o suplemencie

Oceans 3, Beyond Omega-3 to suplement diety produkowany przez Olivit Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Produkt dostępny jest w formie: Kapsułki.

W składzie suplementu znajdziesz: Oceans 3, Beyond Omega-3 . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Oceans 3, Beyond Omega-3?
Skład Oceans 3, Beyond Omega-3 obejmuje: Oceans 3, Beyond Omega-3.
Kto produkuje Oceans 3, Beyond Omega-3?
Podmiotem odpowiedzialnym za Oceans 3, Beyond Omega-3 jest OLIVIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest Oceans 3, Beyond Omega-3?
Oceans 3, Beyond Omega-3 występuje w postaci: kapsułki.
Czy Oceans 3, Beyond Omega-3 to lek?
Nie. Oceans 3, Beyond Omega-3 jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.