Olej 10 % CBD MCT+ashwaganda
Opis suplementu
Szukasz suplementu z kategorii adaptogeny? Olej 10 % CBD MCT+ashwaganda od CANNABIS POLAND SPÓŁKA AKCYJNA ma postać: krople. Składniki aktywne: kannabidiol (CBD), Trójglicerydy średniołańcuchowe kwasów tłuszczowych (MCT), Witania ospała (Withania somnifera (L.) Dunal). Produkt zgłoszony do GIS w 2021 roku, kategorie: adaptogeny, poprawa snu.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
Olej 10 % CBD MCT+ashwaganda - Informacje o suplemencie
Olej 10 % CBD MCT+ashwaganda to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Cannabis Poland Spółka Akcyjna. Produkt dostępny jest w formie: Krople.
W składzie suplementu znajdziesz: kannabidiol (CBD), Trójglicerydy średniołańcuchowe kwasów tłuszczowych (MCT), Witania ospała (Withania somnifera (L.) Dunal) . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Olej 10 % CBD MCT+ashwaganda?
- Skład Olej 10 % CBD MCT+ashwaganda obejmuje: kannabidiol (CBD), Trójglicerydy średniołańcuchowe kwasów tłuszczowych (MCT), Witania ospała (Withania somnifera (L.) Dunal).
- Kto produkuje Olej 10 % CBD MCT+ashwaganda?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Olej 10 % CBD MCT+ashwaganda jest CANNABIS POLAND SPÓŁKA AKCYJNA.
- W jakiej postaci dostępny jest Olej 10 % CBD MCT+ashwaganda?
- Olej 10 % CBD MCT+ashwaganda występuje w postaci: krople.
- Czy Olej 10 % CBD MCT+ashwaganda to lek?
- Nie. Olej 10 % CBD MCT+ashwaganda jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.