OLIGOMAX Zinc Silicum
Opis suplementu
Suplement diety OLIGOMAX Zinc Silicum w formie płyn od NUTERGIA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Składnik aktywny: OLIGOMAX Zinc Silicum. Należy do kategorii nieznana. Zgłoszenie do GIS z 2017 roku nie jest oceną bezpieczeństwa ani skuteczności produktu.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
OLIGOMAX Zinc Silicum - Informacje o suplemencie
OLIGOMAX Zinc Silicum to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Nutergia Polska Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Produkt dostępny jest w formie: Płyn.
W składzie suplementu znajdziesz: OLIGOMAX Zinc Silicum . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera OLIGOMAX Zinc Silicum?
- Skład OLIGOMAX Zinc Silicum obejmuje: OLIGOMAX Zinc Silicum.
- Kto produkuje OLIGOMAX Zinc Silicum?
- Podmiotem odpowiedzialnym za OLIGOMAX Zinc Silicum jest NUTERGIA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest OLIGOMAX Zinc Silicum?
- OLIGOMAX Zinc Silicum występuje w postaci: płyn.
- Czy OLIGOMAX Zinc Silicum to lek?
- Nie. OLIGOMAX Zinc Silicum jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.