Omega-3, 283 mg Lemon - 90 kapsulek
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
Omega-3, 283 mg Lemon - 90 kapsulek to suplement diety. Podmiot zgłaszający do GIS: Cukiernia Kopciuszek. Postać produktu: kapsułki. Składniki aktywne: Kwas dokozaheksaenowy (DHA), Kwas eikozapentaenowy (EPA), kwas gamma-linolowy oraz 4 inne. Zgłoszenie do GIS pochodzi z 2026 roku. Kategorie w katalogu: omega-3, omega-6, omega-9.
Składniki aktywne
Najczęstsze pytania
Co zawiera Omega-3, 283 mg Lemon - 90 kapsulek?
Skład Omega-3, 283 mg Lemon - 90 kapsulek obejmuje: Kwas dokozaheksaenowy (DHA), Kwas eikozapentaenowy (EPA), kwas gamma-linolowy, kwas oleinowy, Kwasy Omega 3, Omega-6, Omega-9.
Kto zgłosił produkt Omega-3, 283 mg Lemon - 90 kapsulek do rejestru GIS?
W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt Omega-3, 283 mg Lemon - 90 kapsulek widnieje Cukiernia Kopciuszek.
W jakiej postaci dostępny jest Omega-3, 283 mg Lemon - 90 kapsulek?
Omega-3, 283 mg Lemon - 90 kapsulek występuje w postaci: kapsułki.
Czy Omega-3, 283 mg Lemon - 90 kapsulek to lek?
Nie. Omega-3, 283 mg Lemon - 90 kapsulek jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.