opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

OMNiBiOTiC METABOLIC

Medycyna Mitochondrialna Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
18.11.2025
40 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Wysokiej jakości suplement diety OMNiBiOTiC METABOLIC w formie saszetki od renomowanego producenta MEDYCYNA MITOCHONDRIALNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. składnik aktywny: OMNiBiOTiC METABOLIC Należy do kategorii probiotyki, zdrowie metaboliczne. Rejestracja z 2019 roku potwierdza jego bezpieczeństwo i skuteczność.

Informacje podstawowe

Producent Medycyna Mitochondrialna Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Forma Saszetki
Rok rejestracji 2019
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Weryfikacja pominięta

Składniki aktywne

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

OMNiBiOTiC METABOLIC - Informacje o suplemencie

OMNiBiOTiC METABOLIC to suplement diety produkowany przez Medycyna Mitochondrialna Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Produkt dostępny jest w formie: Saszetki.

W składzie suplementu znajdziesz: OMNiBiOTiC METABOLIC . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera OMNiBiOTiC METABOLIC?
Skład OMNiBiOTiC METABOLIC obejmuje: OMNiBiOTiC METABOLIC.
Kto produkuje OMNiBiOTiC METABOLIC?
Podmiotem odpowiedzialnym za OMNiBiOTiC METABOLIC jest MEDYCYNA MITOCHONDRIALNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest OMNiBiOTiC METABOLIC?
OMNiBiOTiC METABOLIC występuje w postaci: saszetki.
Czy OMNiBiOTiC METABOLIC to lek?
Nie. OMNiBiOTiC METABOLIC jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.