Opti Liposomal Resweratrol
Opis suplementu
Opti Liposomal Resweratrol (NATUR DAY SPÓŁKA AKCYJNA) to suplement diety w formie kapsułki. Składnik aktywny: Opti Liposomal Resweratrol. Produkt należy do kategorii antyoksydanty, zdrowie serca, poprawa metabolizmu i figuruje w rejestrze GIS od 2019 roku. Pełny skład i zalecaną porcję podaje etykieta producenta.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
Opti Liposomal Resweratrol - Informacje o suplemencie
Opti Liposomal Resweratrol to suplement diety produkowany przez Natur Day Spółka Akcyjna. Produkt dostępny jest w formie: Kapsułki.
W składzie suplementu znajdziesz: Opti Liposomal Resweratrol . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Opti Liposomal Resweratrol?
- Skład Opti Liposomal Resweratrol obejmuje: Opti Liposomal Resweratrol.
- Kto produkuje Opti Liposomal Resweratrol?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Opti Liposomal Resweratrol jest NATUR DAY SPÓŁKA AKCYJNA.
- W jakiej postaci dostępny jest Opti Liposomal Resweratrol?
- Opti Liposomal Resweratrol występuje w postaci: kapsułki.
- Czy Opti Liposomal Resweratrol to lek?
- Nie. Opti Liposomal Resweratrol jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.