Optim-Eyes
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
Optim-Eyes (TCM WŁADYSŁAW JABŁOŃSKI) to suplement diety w formie tabletki. Składnik aktywny: Optim-Eyes. Produkt należy do kategorii zdrowie oczu i figuruje w rejestrze GIS od 2016 roku. Pełny skład i zalecaną porcję podaje etykieta producenta.
Kategorie
Najczęstsze pytania
Co zawiera Optim-Eyes?
Skład Optim-Eyes obejmuje: Optim-Eyes.
Kto produkuje Optim-Eyes?
Podmiotem odpowiedzialnym za Optim-Eyes jest TCM WŁADYSŁAW JABŁOŃSKI.
W jakiej postaci dostępny jest Optim-Eyes?
Optim-Eyes występuje w postaci: tabletki.
Czy Optim-Eyes to lek?
Nie. Optim-Eyes jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.