opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

Orange riche en vitamine C

Refresco Sp. Z O.o.
19.11.2025
43 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Suplement diety Orange riche en vitamine C firmy Refresco Sp. z o.o.. Forma: Płynna. składnik aktywny: Orange riche en vitamine C Kategorie: witamina C. Produkt zarejestrowany w 2015 roku.

Informacje podstawowe

Producent Refresco Sp. Z O.o.
Forma Płynna
Rok rejestracji 2015
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Weryfikacja w toku

Zastosowanie

Składniki aktywne

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

Orange riche en vitamine C - Informacje o suplemencie

Orange riche en vitamine C to suplement diety produkowany przez Refresco Sp. Z O.o.. Produkt dostępny jest w formie: Płynna.

W składzie suplementu znajdziesz: Orange riche en vitamine C . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Orange riche en vitamine C?
Skład Orange riche en vitamine C obejmuje: Orange riche en vitamine C.
Kto produkuje Orange riche en vitamine C?
Podmiotem odpowiedzialnym za Orange riche en vitamine C jest Refresco Sp. z o.o..
W jakiej postaci dostępny jest Orange riche en vitamine C?
Orange riche en vitamine C występuje w postaci: Płynna.
Czy Orange riche en vitamine C to lek?
Nie. Orange riche en vitamine C jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.