opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

Ostropest Plamisty Extract 125 mg

Tomasz Kaczmarczyk Wish Group
19.11.2025
31 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Ostropest Plamisty Extract 125 mg to suplement diety firmy TOMASZ KACZMARCZYK WISH Group, dostępny w formie kapsułki twarde. składniki aktywne: Inulina, Ostropest plamisty (Silybum marianum (L.) Gaertn.) Produkt został zarejestrowany w 2020 roku i należy do kategorii: detoksykacja, wątroba. Ten suplement jest idealny dla osób poszukujących wysokiej jakości wsparcia dla detoksykacja.

Informacje podstawowe

Producent Tomasz Kaczmarczyk Wish Group
Forma Kapsułki twarde
Rok rejestracji 2020
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zgłoszony do GIS

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

Ostropest Plamisty Extract 125 mg - Informacje o suplemencie

Ostropest Plamisty Extract 125 mg to suplement diety produkowany przez Tomasz Kaczmarczyk Wish Group. Produkt dostępny jest w formie: Kapsułki twarde.

W składzie suplementu znajdziesz: Inulina, Ostropest plamisty (Silybum marianum (L.) Gaertn.) . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Ostropest Plamisty Extract 125 mg?
Skład Ostropest Plamisty Extract 125 mg obejmuje: Inulina, Ostropest plamisty (Silybum marianum (L.) Gaertn.).
Kto produkuje Ostropest Plamisty Extract 125 mg?
Podmiotem odpowiedzialnym za Ostropest Plamisty Extract 125 mg jest TOMASZ KACZMARCZYK WISH Group.
W jakiej postaci dostępny jest Ostropest Plamisty Extract 125 mg?
Ostropest Plamisty Extract 125 mg występuje w postaci: kapsułki twarde.
Czy Ostropest Plamisty Extract 125 mg to lek?
Nie. Ostropest Plamisty Extract 125 mg jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.