Oy!che Hydrancik ice tea brzoskwinia
Opis suplementu
Suplement diety Oy!che Hydrancik ice tea brzoskwinia od OYCHE NUTRITION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w postaci proszek. Składniki aktywne: Biotyna, chlorek, Fosfor oraz 13 inne. Kategorie: witaminy. Produkt figuruje w rejestrze powiadomień GIS.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
Oy!che Hydrancik ice tea brzoskwinia - Informacje o suplemencie
Oy!che Hydrancik ice tea brzoskwinia to suplement diety produkowany przez Oyche Nutrition Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Produkt dostępny jest w formie: Proszek.
W składzie suplementu znajdziesz: Biotyna, chlorek, Fosfor, glukoza, Kwas foliowy oraz 11 inne składniki. Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Oy!che Hydrancik ice tea brzoskwinia?
- Skład Oy!che Hydrancik ice tea brzoskwinia obejmuje: Biotyna, chlorek, Fosfor, glukoza, Kwas foliowy, Kwas pantotenowy, Magnez, Malina właściwa (Rubus idaeus L.), Niacyna, Potas, Ryboflawina (Witamina B2), Sód i inne składniki.
- Kto produkuje Oy!che Hydrancik ice tea brzoskwinia?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Oy!che Hydrancik ice tea brzoskwinia jest OYCHE NUTRITION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest Oy!che Hydrancik ice tea brzoskwinia?
- Oy!che Hydrancik ice tea brzoskwinia występuje w postaci: proszek.
- Czy Oy!che Hydrancik ice tea brzoskwinia to lek?
- Nie. Oy!che Hydrancik ice tea brzoskwinia jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.