Panawit Rutyna Plus
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
Panawit Rutyna Plus widnieje w katalogu suplementów diety. Podmiot zgłaszający: PANAWIT sp. z o.o. Postać według zgłoszenia: kapsułki. Składniki aktywne: bioflawonoidy, Carica papaya L. (Melonowiec właściwy), Cynk oraz 3 inne. Zgłoszenie do GIS nastąpiło w 2024 roku. Przypisane kategorie: antyoksydanty, odporność.
Składniki aktywne
Kategorie
Najczęstsze pytania
Co zawiera Panawit Rutyna Plus?
Skład Panawit Rutyna Plus obejmuje: bioflawonoidy, Carica papaya L. (Melonowiec właściwy), Cynk, rutyna, Selen, Witamina C.
Kto zgłosił produkt Panawit Rutyna Plus do rejestru GIS?
W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt Panawit Rutyna Plus widnieje PANAWIT sp. z o.o.
W jakiej postaci dostępny jest Panawit Rutyna Plus?
Panawit Rutyna Plus występuje w postaci: kapsułki.
Czy Panawit Rutyna Plus to lek?
Nie. Panawit Rutyna Plus jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.