Perfect Food Super Green Formula
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
Sprawdź dane o składnikach suplementu Perfect Food Super Green Formula. Składniki aktywne: - (Lithothamnion calcareum), - (Spirulina platensis (Gomont) Geitler), Brokuł (Brassica oleracea L. var. Italica) oraz 38 inne. Podmiot zgłaszający do GIS: OLIVIT sp. z o.o. Zgłoszona postać: tabletki. Rok zgłoszenia do GIS: 2022. Kategorie katalogowe: antyoksydanty, detoksykacja, zdrowie jelit.
Składniki aktywne
- - (Lithothamnion calcareum)
- - (Spirulina platensis (Gomont) Geitler)
- Brokuł (Brassica oleracea L. var. Italica)
- Burak zwyczajny (Beta vulgaris L.)
- Cebula zwyczajna (Allium cepa L.)
- Chlorella zwyczajna (Chlorella vulgaris Beijerinck)
- Ciecierzyca pospolita (Cicer arietinum L. ssp. Arietinum)
- Czosnek pospolity (Allium sativum L.)
- Dynia zwyczajna (Cucurbita pepo L.)
- Fasola azuki (Vigna angularis (Willd.) Ohwi & H. Ohashi)
- Fasola zwykła (Phaseolus vulgaris L.)
- Gryka zwyczajna (Fagopyrum esculentum Moench)
- Imbir lekarski (Zingiber officinale)
- Jarmuż (Brassica oleracea var. sabellica)
- Jęczmień zwyczajny (Hordeum vulgare L.)
- Kalafior (Brassica oleracea L.var. botrytis L.)
- Kapusta warzywna (Brassica oleracea L.)
- Kapusta warzywna brukselska (Brassica oleracea L. var. gemmifera)
- Komosa ryżowa (Chenopodium quinoa Willd.)
- Len zwyczajny (Linum usitatissimum L.)
- Listownica palczasta (Laminaria digitata (Hudson) J.V. Lam.)
- Lucerna siewna (Medicago sativa L.)
- Malpigia granatolistna (Malpighia glabra L.)
- Marchew zwyczajna (Daucus carota L.)
- Mieszanka (Lactobacillus plantarum, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium breve, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus casei, Lactobacillus salivarius, Lactobacillus acidophilus)
- Ogórek siewny (Cucumis sativus L.)
- Owies zwyczajny (Avena sativa L.)
- Papryka roczna (Capsicum annuum L.)
- Pietruszka zwyczajna (Petroselinum crispum (Mill.) Nyman ex A.W. Hill)
- Pomidor zwyczajny (Solanum lycopersicum L.)
- Proso zwyczajne (Panicum miliaceum L.)
- Pszenica zwyczajna (Triticum aestivum L.)
- Seler zwyczajny (Apium graveolens L.)
- Sezam indyjski (Sesamum indicum L.)
- Słonecznik zwyczajny (Helianthus annuus L.)
- Soczewica jadalna (Lens culinaris Medik.)
- Szałwia hiszpańska (Salvia hispanica)
- Szarłat zwisły (Amaranthus caudatus L.)
- Szparag lekarski (Asparagus officinalis L.)
- Szpinak warzywny (Spinacia oleracea L.)
- Witamina A
Kategorie
Najczęstsze pytania
Co zawiera Perfect Food Super Green Formula?
Skład Perfect Food Super Green Formula obejmuje: - (Lithothamnion calcareum), - (Spirulina platensis (Gomont) Geitler), Brokuł (Brassica oleracea L. var. Italica), Burak zwyczajny (Beta vulgaris L.), Cebula zwyczajna (Allium cepa L.), Chlorella zwyczajna (Chlorella vulgaris Beijerinck), Ciecierzyca pospolita (Cicer arietinum L. ssp. Arietinum), Czosnek pospolity (Allium sativum L.), Dynia zwyczajna (Cucurbita pepo L.), Fasola azuki (Vigna angularis (Willd.) Ohwi & H. Ohashi), Fasola zwykła (Phaseolus vulgaris L.), Gryka zwyczajna (Fagopyrum esculentum Moench) i inne składniki.
Kto zgłosił produkt Perfect Food Super Green Formula do rejestru GIS?
W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt Perfect Food Super Green Formula widnieje OLIVIT sp. z o.o.
W jakiej postaci dostępny jest Perfect Food Super Green Formula?
Perfect Food Super Green Formula występuje w postaci: tabletki.
Czy Perfect Food Super Green Formula to lek?
Nie. Perfect Food Super Green Formula jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.