opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

PES Select Protein smak snickerdoodle

Bez Zbędnych Kilogramów Przemysław Goss
19.11.2025
37 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Suplement diety PES Select Protein smak snickerdoodle od Bez Zbędnych kiloGramów Przemysław Goss w postaci proszek. Składnik aktywny: PES Select Protein smak snickerdoodle. Kategorie: białko. Produkt figuruje w rejestrze powiadomień GIS.

Informacje podstawowe

Producent Bez Zbędnych Kilogramów Przemysław Goss
Forma Proszek
Rok rejestracji 2018
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zgłoszony do GIS

Zastosowanie

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

PES Select Protein smak snickerdoodle - Informacje o suplemencie

PES Select Protein smak snickerdoodle to suplement diety produkowany przez Bez Zbędnych Kilogramów Przemysław Goss. Produkt dostępny jest w formie: Proszek.

W składzie suplementu znajdziesz: PES Select Protein smak snickerdoodle . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera PES Select Protein smak snickerdoodle?
Skład PES Select Protein smak snickerdoodle obejmuje: PES Select Protein smak snickerdoodle.
Kto produkuje PES Select Protein smak snickerdoodle?
Podmiotem odpowiedzialnym za PES Select Protein smak snickerdoodle jest Bez Zbędnych kiloGramów Przemysław Goss.
W jakiej postaci dostępny jest PES Select Protein smak snickerdoodle?
PES Select Protein smak snickerdoodle występuje w postaci: proszek.
Czy PES Select Protein smak snickerdoodle to lek?
Nie. PES Select Protein smak snickerdoodle jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.