opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

Pierwsze Oczyszczanie

Zielony Detox Joanna Manikowska
18.11.2025
19 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Suplement diety Pierwsze Oczyszczanie od Zielony Detox Joanna Manikowska w postaci susz. Składniki aktywne: Babka płesznik (Plantago afra L.), Ostryż długi (Curcuma longa L.). Kategorie: detoksykacja, przeciwzapalne, antyoksydanty. Produkt figuruje w rejestrze powiadomień GIS.

Informacje podstawowe

catalog.notifier_label Zielony Detox Joanna Manikowska
Forma Susz
Rok rejestracji 2021
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zgłoszony do GIS

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

Pierwsze Oczyszczanie - Informacje o suplemencie

Pierwsze Oczyszczanie to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Zielony Detox Joanna Manikowska. Produkt dostępny jest w formie: Susz.

W składzie suplementu znajdziesz: Babka płesznik (Plantago afra L.), Ostryż długi (Curcuma longa L.) . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Pierwsze Oczyszczanie?
Skład Pierwsze Oczyszczanie obejmuje: Babka płesznik (Plantago afra L.), Ostryż długi (Curcuma longa L.).
Kto produkuje Pierwsze Oczyszczanie?
Podmiotem odpowiedzialnym za Pierwsze Oczyszczanie jest Zielony Detox Joanna Manikowska.
W jakiej postaci dostępny jest Pierwsze Oczyszczanie?
Pierwsze Oczyszczanie występuje w postaci: susz.
Czy Pierwsze Oczyszczanie to lek?
Nie. Pierwsze Oczyszczanie jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.