opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

Piwonia biała nalewka ziołowa

HERBALYME Arkadiusz Małek
18.11.2025
21 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Piwonia biała nalewka ziołowa to suplement diety producenta HERBALYME Arkadiusz Małek w formie płyn. Składnik aktywny: Piwonia chińska (Paeonia lactiflora Pall. ). Kategorie: nieznana. Powiadomienie do GIS z 2024 roku.

Informacje podstawowe

Podmiot zgłaszający HERBALYME Arkadiusz Małek
Forma Płyn
Rok zgłoszenia 2024
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zgłoszony do GIS

Zastosowanie

Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Opinie są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu przez osoby piszące opinie. Zapisujemy adres IP, by ograniczać nadużycia. Nie podawaj danych o zdrowiu swoim ani innych osób.

Twoja ocena

Piwonia biała nalewka ziołowa - Informacje o suplemencie

Piwonia biała nalewka ziołowa to suplement diety, zgłoszony do GIS przez HERBALYME Arkadiusz Małek. Produkt dostępny jest w formie: Płyn.

W składzie suplementu znajdziesz: Piwonia chińska (Paeonia lactiflora Pall. ) . Informacje o produkcie znajdziesz w opisie powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pozwala porównać opinie i odnieść je do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatni automatyczny import:

Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.

Najczęstsze pytania

Co zawiera Piwonia biała nalewka ziołowa?
Skład Piwonia biała nalewka ziołowa obejmuje: Piwonia chińska (Paeonia lactiflora Pall. ).
Kto produkuje Piwonia biała nalewka ziołowa?
Podmiotem odpowiedzialnym za Piwonia biała nalewka ziołowa jest HERBALYME Arkadiusz Małek.
W jakiej postaci dostępny jest Piwonia biała nalewka ziołowa?
Piwonia biała nalewka ziołowa występuje w postaci: płyn.
Czy Piwonia biała nalewka ziołowa to lek?
Nie. Piwonia biała nalewka ziołowa jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.