PQQ + Q10 + Spermidyna
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
PQQ + Q10 + Spermidyna to suplement diety producenta x-supplements Bartosz Skoczylas w formie kapsułki. Składniki aktywne: koenzym Q10, N1-(3-aminopropyl)-N8-(3-aminopropyl)putrescyna, pirrolochinolinochinon. Kategorie: antyoksydanty, zdrowie serca, energia. Powiadomienie do GIS z 2025 roku.
Kategorie
Najczęstsze pytania
Co zawiera PQQ + Q10 + Spermidyna?
Skład PQQ + Q10 + Spermidyna obejmuje: koenzym Q10, N1-(3-aminopropyl)-N8-(3-aminopropyl)putrescyna, pirrolochinolinochinon.
Kto produkuje PQQ + Q10 + Spermidyna?
Podmiotem odpowiedzialnym za PQQ + Q10 + Spermidyna jest x-supplements Bartosz Skoczylas.
W jakiej postaci dostępny jest PQQ + Q10 + Spermidyna?
PQQ + Q10 + Spermidyna występuje w postaci: kapsułki.
Czy PQQ + Q10 + Spermidyna to lek?
Nie. PQQ + Q10 + Spermidyna jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.