Premium EAA + L-Glutamine
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
Premium EAA + L-Glutamine widnieje w katalogu suplementów diety. Podmiot zgłaszający: OLIVIT sp. z o.o. Postać według zgłoszenia: kapsułki. Składniki aktywne: AstraGin (wyciąg z Panax notoginseng, Astragalus membranaceus), fenyloalanina, glutamina oraz 9 inne. Zgłoszenie do GIS nastąpiło w 2025 roku. Przypisane kategorie: energia, aminokwasy, adaptogeny.
Składniki aktywne
- AstraGin (wyciąg z Panax notoginseng, Astragalus membranaceus)
- Fenyloalanina
- Glutamina
- Glutapep
- Histydyna
- Izoleucyna
- Leucyna
- Lizyna
- Metionina
- Treonina
- Tryptofan
- Walina
Kategorie
Najczęstsze pytania
Co zawiera Premium EAA + L-Glutamine?
Skład Premium EAA + L-Glutamine obejmuje: AstraGin (wyciąg z Panax notoginseng, Astragalus membranaceus), fenyloalanina, glutamina, Glutapep, histydyna, Izoleucyna, leucyna, lizyna, metionina, treonina, tryptofan, walina.
Kto zgłosił produkt Premium EAA + L-Glutamine do rejestru GIS?
W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt Premium EAA + L-Glutamine widnieje OLIVIT sp. z o.o.
W jakiej postaci dostępny jest Premium EAA + L-Glutamine?
Premium EAA + L-Glutamine występuje w postaci: kapsułki.
Czy Premium EAA + L-Glutamine to lek?
Nie. Premium EAA + L-Glutamine jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.