PRO-COLLAGENE PEAU NEUVE
Opis suplementu
Suplement diety PRO-COLLAGENE PEAU NEUVE firmy THE RICH SUPPLEMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Forma: proszek. Składniki aktywne: Cynk, fruktooligasacharyd, kwas hialuronowy oraz 7 inne. Kategorie: kolagen, witaminy, zdrowie skóry. Zgłoszony do GIS w 2025 roku.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
PRO-COLLAGENE PEAU NEUVE - Informacje o suplemencie
PRO-COLLAGENE PEAU NEUVE to suplement diety, zgłoszony do GIS przez The Rich Supplements Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Produkt dostępny jest w formie: Proszek.
W składzie suplementu znajdziesz: Cynk, fruktooligasacharyd, kwas hialuronowy, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus reuteri oraz 5 inne składniki. Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera PRO-COLLAGENE PEAU NEUVE?
- Skład PRO-COLLAGENE PEAU NEUVE obejmuje: Cynk, fruktooligasacharyd, kwas hialuronowy, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus reuteri, Lactobacillus rhamnosus, Malpighia glabra L. (Malpigia granatolistna), peptydy elastyny, peptydy kolagenowe, Witamina C.
- Kto produkuje PRO-COLLAGENE PEAU NEUVE?
- Podmiotem odpowiedzialnym za PRO-COLLAGENE PEAU NEUVE jest THE RICH SUPPLEMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest PRO-COLLAGENE PEAU NEUVE?
- PRO-COLLAGENE PEAU NEUVE występuje w postaci: proszek.
- Czy PRO-COLLAGENE PEAU NEUVE to lek?
- Nie. PRO-COLLAGENE PEAU NEUVE jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.