ProBiota 12 Powder
Opis suplementu
Suplement diety ProBiota 12 Powder od OLIVIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w postaci proszek - składniki aktywne: Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium lactis oraz 9 inne składniki Zarejestrowany produkt w kategorii probiotyki, który wspiera Twoje zdrowie i samopoczucie. Idealny wybór dla osób dbających o probiotyki.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
ProBiota 12 Powder - Informacje o suplemencie
ProBiota 12 Powder to suplement diety produkowany przez Olivit Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Produkt dostępny jest w formie: Proszek.
W składzie suplementu znajdziesz: Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus oraz 7 inne składniki. Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera ProBiota 12 Powder?
- Skład ProBiota 12 Powder obejmuje: Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus casei, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus salivarius, Streptococcus thermophilus.
- Kto produkuje ProBiota 12 Powder?
- Podmiotem odpowiedzialnym za ProBiota 12 Powder jest OLIVIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest ProBiota 12 Powder?
- ProBiota 12 Powder występuje w postaci: proszek.
- Czy ProBiota 12 Powder to lek?
- Nie. ProBiota 12 Powder jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.