opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

PROBIOTICS FLORAX

Bandini Pharma S.r.l.
18.11.2025
44 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Suplement diety PROBIOTICS FLORAX w formie kapsułki od Bandini Pharma S.R.L.. Składnik aktywny: kompleks szczepów probiotycznych. Należy do kategorii probiotyki. Zgłoszenie do GIS z 2024 roku nie jest oceną bezpieczeństwa ani skuteczności produktu.

Informacje podstawowe

catalog.notifier_label Bandini Pharma S.r.l.
Forma Kapsułki
Rok rejestracji 2024
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zgłoszony do GIS

Zastosowanie

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

PROBIOTICS FLORAX - Informacje o suplemencie

PROBIOTICS FLORAX to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Bandini Pharma S.r.l.. Produkt dostępny jest w formie: Kapsułki.

W składzie suplementu znajdziesz: kompleks szczepów probiotycznych . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera PROBIOTICS FLORAX?
Skład PROBIOTICS FLORAX obejmuje: kompleks szczepów probiotycznych.
Kto produkuje PROBIOTICS FLORAX?
Podmiotem odpowiedzialnym za PROBIOTICS FLORAX jest Bandini Pharma S.R.L..
W jakiej postaci dostępny jest PROBIOTICS FLORAX?
PROBIOTICS FLORAX występuje w postaci: kapsułki.
Czy PROBIOTICS FLORAX to lek?
Nie. PROBIOTICS FLORAX jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.