Produkt test
Opis suplementu
Szukasz suplementu z kategorii nieznana? Produkt test od P.U.H. "DREWNO" Grzegorz Chomko ma postać: tabletki. Składniki aktywne: Jodła pospolita (Abies alba Mill.), kwas kannabidiolowy (CBDA), Witamina A. Produkt zgłoszony do GIS w 2021 roku, kategorie: nieznana.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
Produkt test - Informacje o suplemencie
Produkt test to suplement diety, zgłoszony do GIS przez P.u.h. "drewno" Grzegorz Chomko. Produkt dostępny jest w formie: Tabletki.
W składzie suplementu znajdziesz: Jodła pospolita (Abies alba Mill.), kwas kannabidiolowy (CBDA), Witamina A . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Produkt test?
- Skład Produkt test obejmuje: Jodła pospolita (Abies alba Mill.), kwas kannabidiolowy (CBDA), Witamina A.
- Kto produkuje Produkt test?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Produkt test jest P.U.H. "DREWNO" Grzegorz Chomko.
- W jakiej postaci dostępny jest Produkt test?
- Produkt test występuje w postaci: tabletki.
- Czy Produkt test to lek?
- Nie. Produkt test jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.