opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

Profichol plus

Natur Produkt Pharma Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
19.11.2025
54 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Profichol plus - profesjonalny suplement diety wyprodukowany przez NATUR PRODUKT PHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Charakteryzuje się formą tabletki powlekane oraz zawiera składniki aktywne: Czosnek pospolity (Allium sativum L.), Kwas foliowy, Monakolina K (z fermentowanego czerwonego ryżu) oraz 2 inne składniki Produkt kategoryzowany jako odchudzanie, zdrowie serca, witaminy, zarejestrowany w 2023 roku, spełniający najwyższe standardy jakości.

Informacje podstawowe

Producent Natur Produkt Pharma Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Forma Tabletki powlekane
Rok rejestracji 2023
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zakazany składnik

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

Profichol plus - Informacje o suplemencie

Profichol plus to suplement diety produkowany przez Natur Produkt Pharma Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Produkt dostępny jest w formie: Tabletki powlekane.

W składzie suplementu znajdziesz: Czosnek pospolity (Allium sativum L.), Kwas foliowy, Monakolina K (z fermentowanego czerwonego ryżu), Witamina B12, Witamina B6 . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Profichol plus?
Skład Profichol plus obejmuje: Czosnek pospolity (Allium sativum L.), Kwas foliowy, Monakolina K (z fermentowanego czerwonego ryżu), Witamina B12, Witamina B6.
Kto produkuje Profichol plus?
Podmiotem odpowiedzialnym za Profichol plus jest NATUR PRODUKT PHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest Profichol plus?
Profichol plus występuje w postaci: tabletki powlekane.
Czy Profichol plus to lek?
Nie. Profichol plus jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.