opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

Pure aloe vera juce

Laborell spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
19.11.2025
51 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Szukasz suplementu z kategorii trawienie? Pure aloe vera juce od LABORELL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA ma postać: SOK. Składnik aktywny: Pure aloe vera juce. Produkt zgłoszony do GIS w 2015 roku, kategorie: trawienie.

Informacje podstawowe

Podmiot zgłaszający Laborell spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Forma SOK
Rok zgłoszenia 2015
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Weryfikacja w toku

Zastosowanie

Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.

Składniki aktywne

Pure aloe vera juce

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Opinie są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu przez osoby piszące opinie. Zapisujemy adres IP, by ograniczać nadużycia. Nie podawaj danych o zdrowiu swoim ani innych osób.

Twoja ocena

Pure aloe vera juce - Informacje o suplemencie

Pure aloe vera juce to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Laborell spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Produkt dostępny jest w formie: SOK.

W składzie suplementu znajdziesz: Pure aloe vera juce . Informacje o produkcie znajdziesz w opisie powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pozwala porównać opinie i odnieść je do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatni automatyczny import:

Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.

Najczęstsze pytania

Co zawiera Pure aloe vera juce?
Skład Pure aloe vera juce obejmuje: Pure aloe vera juce.
Kto produkuje Pure aloe vera juce?
Podmiotem odpowiedzialnym za Pure aloe vera juce jest LABORELL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA.
W jakiej postaci dostępny jest Pure aloe vera juce?
Pure aloe vera juce występuje w postaci: SOK.
Czy Pure aloe vera juce to lek?
Nie. Pure aloe vera juce jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.