PURE/00020913
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
PURE/00020913 to suplement diety. Podmiot zgłaszający do GIS: Natur Produkt Zdrovit sp. z o.o. Postać produktu: zestaw. Składniki aktywne: Cholina, ginsenozydy, Jod oraz 16 inne. Zgłoszenie do GIS pochodzi z 2022 roku. Kategorie w katalogu: witaminy, energia, adaptogeny.
Składniki aktywne
- Cholina
- Ginsenozydy
- Jod
- Kwas foliowy
- Kwas pantotenowy
- Magnez
- Niacyna
- Olej rybny
- Ostropest plamisty (Silybum marianum (L.) Gaertn.)
- Potas
- Ryboflawina (Witamina B2)
- Tiamina (Witamina B1)
- Wapń
- Witamina B12
- Witamina B6
- Witamina C
- Witamina E
- Żelazo
- Żeń-szeń (Panax ginseng C.A. Mey.)
Kategorie
Najczęstsze pytania
Co zawiera PURE/00020913?
Skład PURE/00020913 obejmuje: Cholina, ginsenozydy, Jod, Kwas foliowy, Kwas pantotenowy, Magnez, Niacyna, olej rybny, Ostropest plamisty (Silybum marianum (L.) Gaertn.), Potas, Ryboflawina (Witamina B2), Tiamina (Witamina B1) i inne składniki.
Kto zgłosił produkt PURE/00020913 do rejestru GIS?
W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt PURE/00020913 widnieje Natur Produkt Zdrovit sp. z o.o.
W jakiej postaci dostępny jest PURE/00020913?
PURE/00020913 występuje w postaci: zestaw.
Czy PURE/00020913 to lek?
Nie. PURE/00020913 jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.