Serwis edukacyjny i informacyjny o suplementach diety. Nie udziela porad medycznych. Nie jest stroną rządową ani GIS. Zasady serwisu

Suplement diety Powiadomienie GIS · 2025

Radical Riot, Brutal Cola

Oceń

WAŻNE

Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.

Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.

Opis suplementu

Sprawdź dane o składnikach suplementu Radical Riot, Brutal Cola. Składniki aktywne: Arginina, AstraGin (wyciąg z Panax notoginseng i Astragalus membranaceus), beta-alanina oraz 6 inne. Podmiot zgłaszający do GIS: OLIVIT sp. z o.o. Zgłoszona postać: proszek. Rok zgłoszenia do GIS: 2025. Kategorie katalogowe: energia, koncentracja, poprawa pamięci.

Składniki aktywne

Oceny i opinie

Opinie służą wymianie doświadczeń i dyskusji użytkowników. Nie są poradą ani rekomendacją serwisu.

Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.

Brak ocen i opinii o tym produkcie. Możesz dodać pierwszą.

Dodaj swoją ocenę

Opinie są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu przez osoby piszące opinie. Zapisujemy adres IP, by ograniczać nadużycia. Nie podawaj danych o zdrowiu swoim ani innych osób.

Twoja ocena

Najczęstsze pytania

Co zawiera Radical Riot, Brutal Cola?

Skład Radical Riot, Brutal Cola obejmuje: Arginina, AstraGin (wyciąg z Panax notoginseng i Astragalus membranaceus), beta-alanina, betaina, Camellia sinensis (L.) Kuntze (Herbata chińska), cytrulina, Ginkgo biloba L. (Miłorząb dwuklapowy), L-tyrozyna, Paullinia cupana Kunth (Guarana).

Kto zgłosił produkt Radical Riot, Brutal Cola do rejestru GIS?

W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt Radical Riot, Brutal Cola widnieje OLIVIT sp. z o.o.

W jakiej postaci dostępny jest Radical Riot, Brutal Cola?

Radical Riot, Brutal Cola występuje w postaci: proszek.

Czy Radical Riot, Brutal Cola to lek?

Nie. Radical Riot, Brutal Cola jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.