RECOVERY DRINK
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
RECOVERY DRINK to suplement diety. Forma: napój. Składniki aktywne: alanina, Arginina, cysteina oraz 19 inne. Podmiot zgłaszający do GIS: EUROPA TRADE&SALES sp. z o.o. Rok zgłoszenia do GIS: 2023. Kategoria: białko.
Składniki aktywne
- Alanina
- Arginina
- Cysteina
- Fenyloalanina
- Glicyna
- Histydyna
- Izoleucyna
- Kreatyna
- Kwas asparaginowy
- Kwas glutaminowy
- Kwas linolowy
- Kwas α-linolenowy
- Leucyna
- Lizyna
- Metionina
- Prolina
- Seryna
- Treonina
- Trójglicerydy średniołańcuchowe kwasów tłuszczowych (olej MCT)
- Tryptofan
- Tyrozyna
- Walina
Kategorie
Najczęstsze pytania
Co zawiera RECOVERY DRINK?
Skład RECOVERY DRINK obejmuje: alanina, Arginina, cysteina, fenyloalanina, glicyna, histydyna, izoleucyna, kreatyna, kwas asparaginowy, kwas glutaminowy, Kwas linolowy, kwas α-linolenowy i inne składniki.
Kto zgłosił produkt RECOVERY DRINK do rejestru GIS?
W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt RECOVERY DRINK widnieje EUROPA TRADE&SALES sp. z o.o.
W jakiej postaci dostępny jest RECOVERY DRINK?
RECOVERY DRINK występuje w postaci: napój.
Czy RECOVERY DRINK to lek?
Nie. RECOVERY DRINK jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.