Revit Total
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
Revit Total to suplement diety zgłoszony do GIS. Składnik aktywny: Revit Total. Zgłoszona forma: kapsułki. Firma zgłaszająca: Teva Kutno. Kategorie w katalogu: nieznana. Rok zgłoszenia do GIS: 2011.
Składniki aktywne
Kategorie
Brak przypisanych kategorii
Najczęstsze pytania
Co zawiera Revit Total?
Skład Revit Total obejmuje: Revit Total.
Kto zgłosił produkt Revit Total do rejestru GIS?
W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt Revit Total widnieje Teva Kutno.
W jakiej postaci dostępny jest Revit Total?
Revit Total występuje w postaci: kapsułki.
Czy Revit Total to lek?
Nie. Revit Total jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.