opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

Salvia nalewka 1:5, 500 ml

Healthylife Martin Karov, Monika Karov spółka cywilna
19.11.2025
32 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Szukasz suplementu z kategorii nieznana? Salvia nalewka 1:5, 500 ml od HEALTHYLIFE MARTIN KAROV, MONIKA KAROV SPÓŁKA CYWILNA ma postać: płyn. Składnik aktywny: Szałwia czerwona (Salvia miltiorrhiza Bunge). Produkt zgłoszony do GIS w 2021 roku, kategorie: nieznana.

Informacje podstawowe

Podmiot zgłaszający Healthylife Martin Karov, Monika Karov spółka cywilna
Forma Płyn
Rok zgłoszenia 2021
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zgłoszony do GIS

Zastosowanie

Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Opinie są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu przez osoby piszące opinie. Zapisujemy adres IP, by ograniczać nadużycia. Nie podawaj danych o zdrowiu swoim ani innych osób.

Twoja ocena

Salvia nalewka 1:5, 500 ml - Informacje o suplemencie

Salvia nalewka 1:5, 500 ml to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Healthylife Martin Karov, Monika Karov spółka cywilna. Produkt dostępny jest w formie: Płyn.

W składzie suplementu znajdziesz: Szałwia czerwona (Salvia miltiorrhiza Bunge) . Informacje o produkcie znajdziesz w opisie powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pozwala porównać opinie i odnieść je do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatni automatyczny import:

Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.

Najczęstsze pytania

Co zawiera Salvia nalewka 1:5, 500 ml?
Skład Salvia nalewka 1:5, 500 ml obejmuje: Szałwia czerwona (Salvia miltiorrhiza Bunge).
Kto produkuje Salvia nalewka 1:5, 500 ml?
Podmiotem odpowiedzialnym za Salvia nalewka 1:5, 500 ml jest HEALTHYLIFE MARTIN KAROV, MONIKA KAROV SPÓŁKA CYWILNA.
W jakiej postaci dostępny jest Salvia nalewka 1:5, 500 ml?
Salvia nalewka 1:5, 500 ml występuje w postaci: płyn.
Czy Salvia nalewka 1:5, 500 ml to lek?
Nie. Salvia nalewka 1:5, 500 ml jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.