opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

Sekrety o. Gabriala - ŁUSZCZYCA

Eko Natura Sp. J.
19.11.2025
30 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Sekrety o. Gabriala - ŁUSZCZYCA (Eko Natura Sp. j.) to suplement diety w formie herbatka ziołowa ekspresowa. Składnik aktywny: Sekrety o. Gabriala - ŁUSZCZYCA. Produkt należy do kategorii nieznana i figuruje w rejestrze GIS od 2012 roku. Pełny skład i zalecaną porcję podaje etykieta producenta.

Informacje podstawowe

Podmiot zgłaszający Eko Natura Sp. J.
Forma Herbatka ziołowa ekspresowa
Rok rejestracji 2012
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zgłoszony do GIS

Zastosowanie

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

Sekrety o. Gabriala - ŁUSZCZYCA - Informacje o suplemencie

Sekrety o. Gabriala - ŁUSZCZYCA to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Eko Natura Sp. J.. Produkt dostępny jest w formie: Herbatka ziołowa ekspresowa.

W składzie suplementu znajdziesz: Sekrety o. Gabriala - ŁUSZCZYCA . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Sekrety o. Gabriala - ŁUSZCZYCA?
Skład Sekrety o. Gabriala - ŁUSZCZYCA obejmuje: Sekrety o. Gabriala - ŁUSZCZYCA.
Kto produkuje Sekrety o. Gabriala - ŁUSZCZYCA?
Podmiotem odpowiedzialnym za Sekrety o. Gabriala - ŁUSZCZYCA jest Eko Natura Sp. j..
W jakiej postaci dostępny jest Sekrety o. Gabriala - ŁUSZCZYCA?
Sekrety o. Gabriala - ŁUSZCZYCA występuje w postaci: herbatka ziołowa ekspresowa.
Czy Sekrety o. Gabriala - ŁUSZCZYCA to lek?
Nie. Sekrety o. Gabriala - ŁUSZCZYCA jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.