Selen 200 mg
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
Szukasz danych o suplemencie Selen 200 mg? Główna kategoria: antyoksydanty. Postać: tabletki. Składnik aktywny: Selen 200 mg. Zgłoszenia do GIS dokonała firma SANBIO SANDRA POTĘPA. Rok zgłoszenia do GIS: 2019.
Składniki aktywne
Kategorie
Najczęstsze pytania
Co zawiera Selen 200 mg?
Skład Selen 200 mg obejmuje: Selen 200 mg.
Kto zgłosił produkt Selen 200 mg do rejestru GIS?
W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt Selen 200 mg widnieje SANBIO SANDRA POTĘPA.
W jakiej postaci dostępny jest Selen 200 mg?
Selen 200 mg występuje w postaci: tabletki.
Czy Selen 200 mg to lek?
Nie. Selen 200 mg jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.